O mnie

Szanowni Państwo,

Jestem lekarzem stomatologiem i jednocześnie właścicielem gabinetu Kiwi Dental. Studia medyczne ukończyłam w 2011 roku na kierunku lekarsko – dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od tego czasu nieprzerwanie wykonuję pracę lekarza stomatologa, systematycznie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. Dbałość o ciągłe poszerzanie swojej wiedzy medycznej, pozwala mi na zapewnienie moim pacjentom najwyższych standardów opieki stomatologicznej, poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu.

W swojej pracy szczególny nacisk kładę na właściwą komunikację z pacjentem. Dbam o to, by zawsze mieli Państwo dostęp do takich informacji jak: przebieg leczenia, potencjalne ryzyko zabiegu, przewidywany czas i koszty leczenia. W trakcie kontaktu ze swoimi pacjentami zwracam uwagę na przeżywane przez nich aktualnie emocje i trudności, dokładając wszelkich starań, by wizyta przebiegała w pozytywnej i przyjaznej atmosferze.

Otwierając prywatny gabinet stomatologiczny Kiwi Dental, pragnęłam stworzyć miejsce, które będzie łączyć w sobie usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie z empatycznym, pełnym wrażliwości i szacunku podejściem do każdego pacjenta.

A prywatnie jestem mamą małego urwisa Dominiki, miłośniczką bieszczadzkich wędrówek oraz czasu spędzanego z najbliższymi. Dużo radości dostarcza mi również opieka nad kotem Kubą, znalezionym zimowego wieczoru…

Zachęcam Państwa do zapoznania się z zakresem świadczonych przeze mnie usług.

Do zobaczenia w gabinecie Kiwi Dental