Opinie

“Świetny lekarz, cała wizyta przebiegła bezboleśnie w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Doktor wcześniej omówiła ze mną cały plan leczenia i związane z nim koszty. W trakcie wizyty informowała mnie, co w danej chwili robi. Bardzo zaangażowana w swoją pracę. Szkoda, że tak późno do niej trafiłem, bo szybciej bym się wyleczył ze strachu przed dentystą”.
Janek (opinia ze znanylekarz.pl)

“Dwóch dentystów nie potrafiło zdiagnozować przyczyny bólu i leczyło mnie bezskutecznie na coś całkiem innego, dopiero Pani Karolinie udało się postawić prawidłową diagnozę i wyleczyć moje zęby, do tego leczenie przebiegło bezboleśnie gorąco polecam tą panią.”
Kamil (opinia ze znanylekarz.pl)

“Profesjonalnie do kwadratu! Ogromny komfort wizyty dla pacjenta. Precyzja w pracy i indywidualne traktowanie każdego pacjenta. Wielki plus za bardzo miła atmosferę i ładne miejsce. Czuje, że mój uśmiech jest w dobrych rękach!”
Kasia1979 (opinia ze znanylekarz.pl)

“Lubię wizyty u Pani doktor, jest to jedyny dentysta, któremu udało się sprawić, że wizyty w końcu mnie nie stresują. Zawsze wiem, co będę miała w danej chwili robione. Pani doktor jest zawsze spokojna, uśmiechnięta i poświęca tyle czasu ile trzeba dla pacjenta. Uratowała mi dwa zęby dzięki leczeniu kanałowemu, a inni dentyści mówili, że się nie podejmą leczenia. Z czystym sercem polecam.”
Zofia (opinia ze znanylekarz.pl)

“Bardzo dziękuję za bezbolesną pomoc. Zero strachu u pani doktor. Super pomysł z tym, że można zobaczyć wyleczonego zęba w powiększeniu na monitorze. Naprawdę duże doświadczenie pani doktor mimo młodego wieku. Polecam!”
Damian (opinia ze znanylekarz.pl)

“Korzystałem już kilka razy z pomocy pani doktor. Polecam z czystym sumieniem. Super atmosfera a co najważniejsze zero strachu i bólu.”
Krzysztof (opinia ze znanylekarz.pl)

“Super wyposażony gabinet, rentgen od ręki, nie trzeba szukać po całym mieście. Pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. A co najważniejsze zero stresu i bólu. Szkoda, że nie wszędzie tak jest i muszę do pani doktor dojeżdżać aż 40 km ale i tak warto!”
Michał (opinia ze znanylekarz.pl)

“Kilka razy miałem sytuację, że ząb rozbolał mnie w środku nocy. W takim wypadku na wizytę do pani Karoliny nigdy nie czekałem dłużej niż jeden dzień. I zawsze wszystko bezboleśnie, co dla mnie ma duże znaczenie. Szkoda, że nie każdy lekarz ma takie podejście do pacjenta, zwłaszcza tego zestresowanego. Polecam wszystkim Panią doktor.”
Dawid (opinia ze znanylekarz.pl)

“Piękne i zdrowe zęby to w moim przypadku również zasługa Pani Karoliny. Dodatkowy plus za profesjonalizm i miłą atmosferę. Polecam także tym, którzy nie przepadają za wizytami u dentysty. Już po pierwszej wizycie w Kiwi Dental przekonacie sie, że leczenie ząbków nie musi być stresujące.”
Joanna (opinia z facebook.pl)

“Pani Karolina to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Z usług stomatologicznych korzystałem jeszcze gdy przyjmowała w Kolbuszowej. Teraz czekają mnie wycieczki do Rzeszowa, jednak warto!”
Paweł (opinia z facebook.pl)

“Byłem bardzo mile zaskoczony wizytą u Pani doktor – dokładność i rzetelność przede wszystkim. Zdecydowanie polecam 🙂 “
Bogdan (opinia z facebook.pl)

“Bardzo przyjemna Pani dentystka, ładnie wszystko wytłumaczyła i zrobiła. Polecam.”
Marcin B. (opinia z groupon.pl)

“Fachowo i z uśmiechem.”
Jagoda M. (opinia z groupon.pl)